Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Podsumowanie I semestru 2012/2013  

Pierwszy semestr nauki w roku szkolnym 2011/2012 zakończony. Od września minęło już 5 miesięcy, osiągnęliście naprawdę wiele, ale macie szansę na jeszcze więcej.Gratulacje dla tych uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Rada Pedagogiczna w dniu 17 stycznia dokonała podsumowania wyników nauczania i zachowania. Najwyższą średnią w tym semestrze 5,2 uzyskały uczennice klasy 4b: Klaudia Chobot i Julia Górka. W klasach I - VI za bardzo dobre wyniki w nauce nauczyciele wyróżnili 55 uczniow. Pochwały otrzymali także uczniowie, którzy nie opuścili w tym semestrze żadnego dnia nauki.  

img

Najlepsi w roku szkolnym 2011/2012  

Zabrzmiał już ostatni w tym roku szkolnym dzwonek i przyszedł czas na końcowe podsumowanie. 

Za nami rok bogaty w różnorodne działania, które wymagały pracy i przyniosły wiele satysfakcji. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. A najlepsi z nich zgodnie z tradycją naszej szkoły otrzymali także pamiątkowe statuetki.

Tytuł Prymusa roku szkolnego 2011/12 otrzymała Nina Fila, kl. IV b, która uzyskała średnią 5,4.

Statuetkę Absolwenta Roku zdobyła  uczennica kl. VI B Aneta Tuszyńska, która osiągnęła średnią - 5,6

Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym gratulujemy!!!

Szkolne ASY I semestru 2011/2012  

Pierwszy semestr 2011/2012 został podsumowany. Wychowawcy poszczególnych klas wyróżnili uczniów za szczególne osiągnięcia dydaktyczne. Cała społeczność szkolna poznała już nazwiska semestralnych Asów na apelach uczniowskich oraz zebraniach z rodzicami. Nagrodę specjalną ufundowaną przez radnego gminy Kowala p. Mieczysława Gębskiego otrzymała Nina Fila z klasy 4b , która uzyskała najwyższą średnią, bo aż 5,36. Jest to najlepsza uczennica w tym półroczu. Gratulujemy!

img

Matematyczne Asy 2010/2011  

Rok szkolny 2010/11 maożemy zapisać w naszej szkolnej kronice jako rok sukcesów matematycznych. W gminnych konkursach przeprowadzonych w tym roku uczniowie naszej szkoły okazali się mistrzami zajmując pierwsze miejsca. Ale to nie koniec sukcesów...

 

img

Ekologiczne Asy 2010/2011  

Uczniowie naszej szkoły w roku szkolnym 2010/2011odnieśli sukcesy w konkursach ekologicznych, wykazując się wiedzą i umiejętnościami z zakresu przyrody i ochrony środowiska. Laury zebrali na terenie gminy i powiatu.

 

W marcu 2011r Michał Stanik uczeń klasy 6b w VIII Międzypowiatowym Konkursie Przyrodniczym „Wspaniałości przyrodnicze Europy – nasze Mazowsze” zajął 3 miejsce. Otrzymał dyplom oraz nagrodę od starosty radomskiego - album o tematyce ekologicznej.

W maju w Gminnym Konkursie Ekologicznym klas I - III sukces odnosła drużyna naszej szkoły zajmując I miejsce.