Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

ULKS "Jaskółka" organizatorem nauki pływania...  

Aktywny wypoczynek  to warunek zdrowia i dobrego samopoczucia. Wiedzą to uczniowie PSP w Kowali, którzy systematycznie korzystają z wodnych atrakcji w  Aquapark Radom przy Galerii Słoneczna.  Na tym nowoczesnym  obiekcie sportowym grupa uczniów uczestniczy w zajęciach nauki pływania pod okiem doświadczonych  ratowników i instruktorów. Wyjazdy na basen są odpowiedzią na oczekiwania rodziców, którzy byli inicjatorami takiej formy zajęć dodatkowych. Zostały one w roku szkolnym 2012/2013  zorganizowane przez ULKS Jaskółka, który działa przy naszej szkole. Organizatorem wyjazdów na basen jest p. Artur Bielecki Opiekę nad uczniami sprawują nauczyciele nieodpłatnie.

Zapraszamy na IV Gminne Biegi Przełajowe  

11 maja br. w piątek organizujemy coroczne biegi przełajowe. Start o godzinie 10.00 na terenie parku w Kowali koło boiska gminnego. Organizatorami biegów są Dyrekcja naszej szkoły oraz ULKS „Jaskółka”. Patronat nad zawodami sprawują Wójt Gminy Kowala, Przewodniczący Rady Gminy oraz Dyrektor Publicznej Szkoły im Janusza Korczaka w Kowali. Zapraszamy biegaczy ze wszystkich szkół z terenu naszej gminy. Zwycięzcy otrzymają medale, a najlepsi biegacze w każdej z kategorii pamiątkowe statuetki. Szczegółowe zasady udziału w biegach w Regulaminie. 

img

Kolejne wiadomości z maty...  

W dniach 11-18 luty 2012r. dzieci z sekcji judo klubu ULKS Jaskółka przebywały na obozie sportowym w Rytro. Na obozie spotkali się z nami i razem w nim uczestniczyli zawodnicy z dwóch zaprzyjaźnionych klubów z wielkopolski ( Turek i Piła ).

img

Sukcesy judoków z ULKS  

Na turnieju Judo w Lublinie w dniu 22 października 2011r młodzi zawodnicy z ULKS „Jaskółka” zdobyli 2 złote medale , 1 srebrny i 2 brązowe. W turnieju Judo w Lublinie brało udział ponad 200 zawodników z 15 klubów oraz 2 kluby z Ukrainy i 1 z Rosji. Wśród nich znaleźli się też zawodnicy z Kowali.

 

img

ZAPRASZAMY NA BIEGI PRZEŁAJOWE  

20 maja 2011r o godzinie 10.00 na terenie parku w Kowali odbędą się Gminne Biegi Przełajowe organizowane przez naszą szkołę i ULKS „Jaskółka”. W zawodach wezmą udział uczniowie ze szkół z terenu gminy Kowla. Patrona , w których wezmą udział uczniowie ze szkół z terenu naszej gminy. Impreza odbywa się po raz trzeci. Zwycięzcy otrzymają medale, a najlepsi biegacze w każdej z kategorii pamiątkowe statuetki. Patronat nad zawodami sprawują Wójt Gminy Kowala, Przewodniczący Rady Gminy oraz Dyrektor Publicznej Szkoły im Janusza Korczaka w Kowali. Szczegółowe zasady udziału w biegach w Regulaminie.

img

ZAPRASZAMY NA TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ  

W ramach realizacji zadania publicznego w dziedzinie uposzechnianania kultury fizycznej na terenie naszej gminy ULKS "Jaskółka" organizuje Turniej Pilki Siatkowej w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej sportowej imprezie. Poniżej zamieszczamy Regulamin Turnieju.

img

DOKUMENTY KLUBU  

 

STATUT Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego "Jaskółka"