Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Korczakowski konkurs dla samorządów rozstrzygnięty...  

W imieniu Organizatorów Ogólnopolskiego Konkursu dla Samorządów Szkolnych pod hasłem: Korczakowska idea samorządności w szkole XXI wieku  pragniemy podziękować wszystkim autorom prezentacji multimedialnych zgłoszonych do konkursu  za zaangażowanie i wkład pracy w przygotowanie pokazów. Przysłane prace przedstawiają bogaty dorobek i osiągnięcia szkolnych samorządów w dziedzinie krzewienia samorządności i są dowodem żywotności i ponadczasowości korczakowskich idei we współczesnej szkole.

 

 

Komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia, bo wybór był niezwykle trudny. Udało się jednak w toku burzliwych obrad wyłonić zwycięzców:
Miejsce I: Szkoła Podstawowa nr1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie  oraz Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkól  im Janusza Korczaka w Laskowej

Miejsce II: Szkoła Podstawowa im Janusza Korczaka w Górze
Miejsce III: Szkoła Podstawowa Nr 6 w Krośnie  oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Polskiej Nowej Wsi  
W zakładce Konkursy - Wystawy możecie przeczytać Protokół  Komisji Konkursowej.
Niebawem także będzie można obejrzeć zwycięskie prezentacje multimedialne na naszej stronie internetowej w zakladce PROGRAMY I PROJEKTY - Z korczakiem w przyszłość  .
Oficjalne wręczenie nagród oraz prezentacja zwycięskich prac będzie miało miejsce w dniu 7 grudnia 2012 o godzinie 12.00 w naszej szkole. Serdecznie zapraszamy.