Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Nasz udział w konkursie przyrodniczym  

W dniu 18.04. 2013r. trzech uczniów z klasy 6a : Jakub Brzeziński, Bartłomiej Matuszczak i Michał Skałbania reprezentowali naszą szkołę w Gminnym Konkursie Przyrodniczym, który odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej w Kończycach- Kolonii. Nasi uczniowie rywalizowali z przedstawicielami wszystkich szkół podstawowych znajdujących się na terenie gminy Kowala.Konkurs składał się z 3 części: pisemnej, sprawdzającej wiedzę przyrodniczą, prezentacji przygotowanych wcześniej transparentów oraz prezentacji projektu ulotki informującej o ochronie środowiska.
Bartłomiej Matuszczak i Michał Skałbania zajęli ex aequo 3 miejsce w kategorii indywidualnej wiedzy przyrodniczej. Nasza drużyna zajęła 4 miejsce.

Wyniki IV Gminnego Konkursu Językowego  

Najlepsi uczniowie z języka angielskiego z klas szóstych: Bartłomiej Matuszczak, Antoni Ruszkowski i Paweł Śledź 26 marca 2013r. reprezentowali naszą szkołę podczas IV Gminnego Konkursu Językowego dla klas VI zorganizowanego w PSP w Mazowszanach.

img

Drużyna naszej szkoły wygrała w Gminnym Turnieju BRD  

W dniu 20 marca  2013 w hali sportowej naszej szkoły odbyły się gminne eliminacje XXX VI ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Jego celem jest promowanie i upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży szkolnej zachowań podnoszących ich bezpieczeństwo oraz kulturę w ruchu drogowym. Trzyosobowa drużyna: Michał Dygas, Wiktor Tomczyk i Michał Gałczyński / uczniowie klasy 4b/ okazała się najlepsza w gminie i będzie reprezentował nasza gminę w kolejnym etapie konkursu.

img