Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Uczniowie na Dziecięcej Akademii Przyszłości  

Od września 2012r realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX, Działanie 9.1, Poddziałanie 9.1.2 projekt wyrównywania szans edukacyjnych uczniów poprzez dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 22 uczniów z klas IV - VI doskonali swoje umiejętności w zakresie technologii informacyjnych, języka angielskiego i przedmiotów przyrodniczo - matematycznych. Dzieci uczestniczą także w zajęciach sportowo - wychowawczych i psychologiczno - pedagogicznych. W ramach projketu uczniowie brali udział w wycieczkach, a szkoła otrzyma wsparcie finasowe na zakup pomocy niezbędnych do realizacji zajęć.

Pierwszacy dołączają do grona uczniów naszej szkoły?  

18 października 2012r w naszej szkole odbyła się ważna uroczystość. Uczniowie klas I-szych przeżywali swój pierwszy w życiu egzamin. Na tę szczególną uroczystość pod kierunkiem swoich wychowawców p. Anny Szymczyk i Wiesławy Rzepeckiej przygotowali występ artystyczny.

 

img

Wizyta Pani Kultury i Pana Bezpieczeństwo w naszej szkole  

O tym jak ważne jest bezpieczeństwo i kultura dla budowania przyjaznej atmosfery w naszej szkole mogli przekonać się uczniowie klas I – III i dzieci z oddziału przedszkolnego, którzy w dniu 24 września uczestniczyli w apelu szkolnym po hasłem ,,Bądź bezpieczny” . 

img

Prezent SU z okazji Dnia Chłopaka  

Z okazji Dnia Chłopaka 4 października 2012 Samorząd Szkolny zorganizował dyskotekę szkolną. Była to  mile widziana i szczególnie oczekiwana przez uczniów impreza. W trakcie rodzice przygotowali bufety, w których były domowe wypieki, rozmaite ciastka oraz kanapki, a na pragnienie napoje.

Uczniowie tańczyli się przy swojej ulubionej muzyce i brali udział w licznych konkursach: tanecznych i sprawnościowych przygotowanych przez samorządy klasowe. Przy dźwiękach głośnej muzyki można było rozruszać kości po niespełna miesięcznej nauce w szkole.

Wszyscy bawili się w najlepsze, humory dopisywały, co widać na załączonych zdjęciach...

 

Dzień Chłopaka w 6b...  

Jak co roku obchodzimy Dzień naszych Chłopców. Kolegom wręczyliśmy prezenty, a były nimi magnetyczne zakładki z ciekawą sentencją, niezwykle trafnie oddające ich osobowość i charakter. Śmiechu było co niemiara. A to nie koniec... rodzice przygotowali wielki tort! Największą niespodziankę sprawiła nam wizyta pani Iwony Pietras, która w zeszłym roku szkolnym pracowała w szkole na zastępstwie za panią pedagog, i którą bardzo, ale to bardzo polubiliśmy. Chłopcom podobały się prezenty, a i dla nas - dziewcząt - był to fantastyczny dzień.
                                                                                                                              
img